13-14 січня відбувся гостьовий візит ELSA Суми, що діє на базі Сумської філії ХНУВС, до одного з осередків Європейської асоціації студентів права (ELSA) в Україні, а саме до ELSA Чернівці. У зустрічі «Буковинська гостина» взяла участь одна з нових учасниць ELSA Sumy, студентка 1 курсу Юлія Павленко, яка й поділилася враженнями від поїздки.

Чернівці – неймовірне місто десятка культур, які зливаються у неповторну мозаїку та роблять місто колоритним та автентичним. Зустріч із ELSA родиною була емоційно насиченою: атмосфера зимових свят в одному з найколоритніших міст України, насичена робоча програма, незабутня екскурсія та спілкування з найактивнішими студентами-правознавцями з різних куточків України і єдине бажання на всіх – Перемога, щоб такі зустрічі були частішими.