Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова, Ганна Довгополова та Анна Решитько взяли участь у серії вебінарів, що об’єднали декілька тем, дотичних до проблематики онлайн-навчання: «Artificial Intelligence and ELT: Findings from the British Council report», «Plan B (for when technology fails)», «Miximising interactionin the online classroom», «Communikative activities using AL».

Під час вебінарів спікери поділилися досвідом активізації студентів під час онлайн занять, творчого використання онлайн ресурсів та інструментів, які доступні широкому загалу викладачів, незалежно від рівня викладання. Платформи онлайн-навчання – це чудовий спосіб активізувати участь, оскільки вони дають студентам-інтровертам більш тонку платформу, за допомогою якої вони можуть висловити свою думку, а студентам-екстравертам – додаткове місце для самовираження.

Відкрита дискусія сприяла активному обговоренню стратегій, які допоможуть максимально збільшити роботу онлайн-класу, а також методиці роботи у випадках, коли онлайн-платформи дають збій, що особливо важливо в умовах збройної агресії.