З метою організації та проведення активного дозвілля курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали у Сумській міській галереї виставку Креатив-клубу «Чемодан» під назвою «Суми - місто мрійників».

Наша молодь мала можливість познайомитися з роботами унікальних учасників клубу, які втілюють свої ідеї в життя через креативність та образне мислення за допомогою мистецтва. Також на виставці була представлена творчість відомих художників нашого міста.

Наші мрії поєднуються з нашими традиціями, заходять в наші будиночки і серця і…. народжується творча енергія. Це неймовірна цілюща сила, яка допомагає жити, мріяти, ростити дітей та вірити… в Перемогу України.

Виставка дуже вразила наших хлопців та дівчат, які на згадку зробили фото на одній із цікавих локацій.