На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися заходи із вшанування пам’яті загиблих в авіатрощі, яка сталася 18 січня 2023 року у Броварах. Гелікоптер ДСНС, на борту якого перебували дев’ятеро працівників МВС на чолі з Міністром Денисом Монастирським і його першим заступником Євгенієм Єніним, впав біля дитсадка та житлової багатоповерхівки. Усі, хто перебував на борту, загинули. Вони були справжніми професіоналами, відданими обраній справі, сповнені амбітними планами на майбутнє. Понад усе вони любили життя й рідну Україну.

Хвилиною мовчання здобувачі освіти, працівники університету вшанували пам'ять справжніх героїв, які віддали свої життя заради світлого майбутнього України.

Перший проректор університету підполковник поліції Віктор Василенко, звертаючись до присутніх від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка, наголосив, що сьогодні, коли наша держава протистоїть російському агресору, захищає свою свободу і незалежність, українці мають бути сильними і незламними, як ніколи. Головним внеском молоді у майбутню Перемогу є сумлінне навчання та віддана служба в ім’я народу України.

Цього ж дня в університеті біля портретів загиблих працівників МВС та пілотів запалили свічки пам’яті та поклали квіти до пам`ятників Героям – визволителям України. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник Міністра Євгеній Єнін, Державний секретар МВС Юрій Лубкович, заступниця керівника Патронатної служби МВС Тетяна Шутяк, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліції Михайло Павлушко, старший оперуповноважений в ОВС 4-го відділу УЗЗ ДВБ НП України Андрій Марінченко, провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацький, командир повітряного судна – інструктор авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Олександр Василенко, пілот авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Костянтин Коваленко, бортовий механік авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах прапорщик служби цивільного захисту Іван Касьянов.

Їх імена назавжди залишаться в наших серцях…

ВЗГ ХНУВС