В Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся персональний розподіл здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», напрям підготовки – «дільничні офіцери поліції для підрозділів превентивної діяльності». Випускники нестимуть службу в Головних управліннях Національної поліції у Дніпропетровській, Полтавській, Сумській, Харківській, Миколаївській областях та місті Києві на посадах поліцейських.

У розподілі взяли участь заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області полковник поліції Микола Худенко, директор Сумської філії Сергій Лукаш, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області полковник поліції Олександр Сіняєв, директор Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії капітан поліції Олександр Мінченко, завідувач відділення кадрового забезпечення Сумської філії Ірина Пуріга.

Усім випускникам були запропоновані посади відповідно до отриманої спеціалізації, а також доведено порядок проведення розподілу та роз’яснено процедуру перерозподілу.

Випускникам побажали гідно представити університет в органах та підрозділах Національної поліції України, відповідально виконувати покладені на них завдання та вдосконалювати свою професійну майстерність, служити українському народу, захищати інтереси держави та разом наближати перемогу.