У рамках проведення профорієнтаційної роботи провідний фахівець Валерій Кудрявцев, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Андрій Сядристий, за участю курсантів Сумської філії ХНУВС Андрія Левченка, Євгенії Середи, Максима Очинського, Віктора Поповського провели зустріч із учнями 10, 11 класів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради.

В ході зустрічі було надано інформацію щодо навчання курсантів та студентів за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», умови вступу, переваги здобуття вищої освіти та навчання в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Також окремо було проведено тематичний захід на тему «Поліція очима дітей» серед учнів 1-А класу вищевказаної школи, в ході якого курсанти розповіли про основні завдання Національної поліції України та виконання службових обов’язків поліцейських по охороні громадського порядку.