Сучасна молодь цікава й допитлива, вона хоче знати й розуміти суть процесів, їх причини. Тому метою профорієнтаційної зустрічі доцента кафедри гуманітарних дисциплін Ганни Довгополової зі старшокласниками Сумської гімназії № 1 було не лише ознайомлення майбутніх абітурієнтів із напрямками підготовки здобувачів у Сумській філії ХНУВС, основними спеціальностями та умовами вступу 2024, а й показати, що навчання може бути цікавим. Юнаки й дівчата змогли на час зустрічі наочно побачити один із аспектів освітнього процесу в закладі завдяки міні-лекції з практичними елементами експерта-криміналіста Євгенії Манько, яка взяла участь у заході.

Серед інших секретів криміналістики дітей особливо зацікавило питання їх практичного застосування у повсякденному житті. Тож, гімназисти впевнено відшукали фальшиву банкноту з-поміж справжніх та спробували в роботі засоби для зняття відбитків пальців.