Для сучасного викладача важливо не лише провадити освітній процес, а й враховуючи особливості начання в онлайн форматі, володіти інструментами для проведення якісного, цікавого та інтерактивного заняття. З метою ознайомлення з інтерактивними формами роботи на занятті та можливостями залучення онлайн платформ в освітній процес лінгвістки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко, Юлія Самойлова, Ганна Довгополова, Анна Решитько взяли участь у серії вебінарів TalkEn.Cloud.

Серед тем, що розглядались під час вебінарів:

• ознайомлення із сайтами та платформами для створення власних інтерактивних онлайн ігор та завдань;
  • ознайомлення з перевагами використання інтерактивних онлайн платформ під час освітнього процесу;
  • ознайомлення з можливостями платформи Zoom та зі стратегіями вирішення проблем і викликів, пов'язаних з викладанням іноземних мов в Zoom;
  • вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності, що урізноманітнить освітній процес із залучення сучасних освітніх технологій;
  • використання та адаптування різноманітних настільних ігор під онлайн формат.