Напередодні Нового року студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються на першому курсі за спеціальністю «Право», долучилися до плетіння маскувальних сіток. Ця важлива ініціатива є яскравим прикладом того, як здобувачі вищої освіти об'єднуються, щоб допомогти своїй країні в цей важкий час.

Після трьохгодинної клопіткої праці з чудовим святковим настроєм наші першокурсники разом із волонтерами центру «Моторний вулик» сплели майже десять метрів сітки для захисту мирних жителів і військових від обстрілів. Ця новорічна акція показала, що навіть у найскладніші часи люди залишаються добрими, веселими, щирими і милосердними.

Студенти вважають, що їх невеликий внесок у захист України важливий, таким чином ми говоримо захисникам «дякуємо».

Закликаємо всіх небайдужих долучатися до цієї доброї справи.