Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і поліцейського. Доповідач акцентувала увагу також на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, та з метою виявлення професійних здібностей провела експрес-анкетування випускників. Крім того, учні отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.