У межах вивчення дисципліни «Вступ до правових досліджень» для студентів 1 курсу спеціальності Право Сумської філії ХНУВС було проведене практичне заняття у Державному архіві Сумської області, організоване професором кафедри гуманітарних дисциплін Надією Демиденко.

Завідувач відділом інформації ДАСО Ольга Клюєва детально ознайомила здобувачів вищої освіти із алгоритмом пошуку документів в обласному архіві, яких на даний час на зберіганні знаходиться понад 1,5 млн.

Студенти мали унікальну можливість погортати раритетні архівні документи, а саме – протоколи засідань судів, які діяли на території сумських земель, починаючи із ХVII ст., зокрема матеріали сирітських судів міста Глухова. Також зацікавили студентів періодичні видання, що друкувались у місті Суми на початку ХХ ст., на сторінках яких велась спеціальна «кримінальна рубрика». Всі ці матеріали можуть лягти в основу майбутніх наукових студентських досліджень.