Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” та з нагоди Міжнародного дня прав людини доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій завітала до Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського та прочитала для учнів 11 класів лекцію на тему «Домашнє насильство: відповідальність і протидія». Було розглянуто типи та основні ознаки насильства в сім’ї, а також зазначено відповідальність, яку несуть особи, що вчинили домашнє насильство та насильство за ознакою статі.

Крім того, учнів було ознайомлено з основними аспектами вступу і навчання у Сумській філії ХНУВС.