Студентсько-курсантське самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилося до благодійної акції «Пакунок вдячності» для наших захисників, організаторами якого виступали Агенція промоції "Суми" спільно з ГО «СББ – ТИЛ».

Дана акція проведена до Дня святого Миколая та Дня Збройних Сил України. Представники Парламенту на чолі з головою Вікторією Яровою передали «Миколайчики» та привітальні листівки від студентсько-курсантського самоврядування для бійців 117-ої окремої бригади територіальної оборони Сумщини.

Колектив Сумської філії щиро вітає усіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України. ЗСУ – сила і гордість нашої держави. Дякуємо найкращим Захисникам та Захисницям, які боронять нашу рідну землю від ворога. Бажаємо міцних сил і незламної віри!

Нехай святий Миколай береже вас, дорогі наші захисники, від усіляких негараздів, дарує Вам любов, радість та справжню віру у дива!