Підвищення ефективності та якості навчання, зацікавленість здобувачів навчальною дисципліною - це першочергове завдання для кожного викладача. Однією із ефективних форм проведення занять з іноземної мови є бінарні заняття, які допомагають здобувачам вищої освіти не тільки розвивати іншомовні комунікативні здібності, але й застосовувати набуті теоретичні знання на практиці, сприяють пожвавленню освітнього процесу. Саме тому доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою та старшим викладачем цієї ж кафедри Анною Решитько було організовано та проведено заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів 1 курсу за участю інспектора взводу 1 роти ТОР УПП в Сумській області, старшого лейтенанта Євгенія Медзіновського на тему «Особливості роботи поліцейського».

Запрошений практичний працівник поліції детально розповів про особливості роботи поліції, вимоги до працівників поліції, їх права та обов’язки. Розповідь, підкріплена цікавими прикладами із власного професійного досвіду, сприяла жвавому діалогу та дискусії.