05 грудня команда волонтерів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилася до надважливого завдання – плетіння маскувальних сіток. У співпраці із волонтерським центром «Моторний вулик» хлопці та дівчата виконали великий обсяг роботи.

Ця волонтерська ініціатива має велике значення для наших військових, які стоять на захисті рідної держави. Плетіння маскувальних сіток – це один із способів, яким наша студентсько-курсантська молодь допомагає ЗСУ.

Колектив Сумської філії вітає усіх небайдужих людей із Днем волонтера. Завдяки вам і вашим зусиллям цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Дякуємо за Ваше золоте серце, за все, що ви робите для нашої Перемоги! Тримаймо волонтерський стрій!