Cтаршою викладачкою кафедри гуманітраних дисциплін Сумської філії ХНУВС Анною РЕШИТЬКО та доценткою кафедри Ганною ДОВГОПОЛОВОЮ було організовано та проведено бінарне заняття з елементами дискусії для здобувачів освіти другого курсу спеціальності 081 Право на тему «Судова система України».

До зустрічі з майбутніми правниками була запрошена суддя Господарського суду Сумської області Юлія ДЖЕПА.

Пані Юлія залюбки ділилася з майбутніми колегами етапами свого професійного становлення. Під час спілкування вдалося окреслити суть, особливості і структуру розвитку судової системи України, особливості її роботи під час воєнного стану та етапи цифровізації.

Заняття, направду, вдалося захоплюючим, пізнавальним та дуже цікавим! Наприкінці зустрічі суддя відповіла на численні запитання здобувачів та дала поради стосовно підготовки до успішної професійної діяльності.

Дякуємо Юлії ДЖЕПІ за змістовну та корисну зустріч!