01.12.2023 – доцентом кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Марковою Оленою Олегівною спільно із адвокатом, регіональним представником молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen у Сумській області Якименко Ольгою Ігорівною було проведено бінарне практичне заняття на тему «Адміністративний позов в рамках вивчення навчальної дисципліни «Адміністративний процес» для студентів 3 курсу Право.

Студентам заздалегідь була надана фабула для складання проекту позовної заяви про оскарження рішення Державної міграційної служби про надання статусу біженця.

Ідея проведення заняття: студенти представляють свої проекти позовів, адвокат аналізує їх на предмет правильності складання, визначає перелік типових помилок, які допустили студенти та ділиться власним практичним досвідом в цій категорії справ.