Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Петровською в рамках вивчення дисципліни «Страхування» для студентів третього курсу було організовано проведення онлайн заняття за участю директора регіонального офісу м. Суми ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Надії Іваницької.

Надія Володимирівна розповіла студентам про практичну діяльність страхової компанії на прикладі ПрАТ СК «ПЗУ Україна» і про ситуацію на страховому ринку України сьогодні та як війна вплинула на страхову галузь. Доповідачка зупинилася на специфіці кожної галузі страхування та їх особливостях, назвала найбільш розповсюджені види страхування, навела конкретні приклади виплат за страховими випадками.

Тема заняття виявилася цікавою та викликала жваву дискусію і запитання від студентів.