Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрій Сядристий прийняв участь у відкритій лекції у рамках наукового семінару відділу лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістики Інституту української мови НАН України Анатолія Миколайовича Нелюби, доктора філологічних наук, професора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, на тему «Українське ім’я по-батькові і правно-лінгвальне невіглавство». На науковому заході були присутні в.о. Голови Конституційного Суду України, доктор юридичних наук, професор Сергій Петрович Головатий та вчені-філологи ЗВО України.

На лекції йшла мова, а потім і жвава дискусія щодо відповідності ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів» нормам Конституції України, Цивільного кодексу України та Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».