Провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Валерій Кудрявцев із профорієнтаційною роботою відвідав «рідний» машинобудівний фаховий коледж СумДУ, який особисто закінчував 26 років тому. Зустріч організована за сприяння заступника директора з виховної роботи коледжу Світлани Щербак. Майбутнім абітурієнтам було наведена інформація про можливості працевлаштування після закінчення Сумської філії ХНУВС, наголошено на актуальність спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців в філії, у важких умовах сьогодення. Також були продемонстровані етапи вступу на навчання, як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Зацікавленість випускники виявили до іспиту з фізичної підготовки, а саме техніки виконання комплексної силової вправи.

Наостанок, з керівництвом коледжу досягнуто домовленість про розвиток співробітництва у галузі освіти та правового виховання здобувачів коледжу шляхом проведення сумісних правоосвітніх заходів.