До 29-ї річниці створення університету та 106-ї річниці від початку підготовки правоохоронних кадрів на Харківщині відбулися урочисті заходи. Хвилиною мовчання присутні вшанували патріотизм, мужність, вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України, а також усіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Захід пройшов в онлайн-форматі. До нього приєдналися – засновник і фундатор університету, його перший ректор, перший віце-президент Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, ректор університету 2012-2015 років, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров, ректор університету 2019-2020 років, доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор у 2022-2023 роках, доктор юридичних наук, професор, заслужений тренер України, ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Моргунов. Вони поділилися своїм баченням перспектив університету, згадали роки служби у Харківському поліцейському вищі та побажали колективу добра, здоров’я, злагоди, миру і перемоги.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ привітав ректор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав всім, хто працює і навчається – курсантам, студентам, слухачам магістратури та ад’юнктури, а також випускникам університету попередніх років, ветеранам найміцнішого здоров’я, миру, наснаги, невпинного руху вперед задля перемоги над ворогом та щасливого майбутнього України.

Під час заходу проректор університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України полковник поліції Олександр Музичук оголосив підсумки Конкурсу наукових робіт «Історія органів охорони правопорядку», який проводився з нагоди 29-ї річниці заснування університету.

По завершенні урочистостей прозвучала вокальна композиція у виконанні курсантів і курсанток під назвою «Університет – науки храм і знань скарбниця».

ВЗГ ХНУВС