У рамках профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська провела онлайн зустріч із випускниками Коровинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Доповідач презентувала спеціальності, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти у Сумській філії ХНУВС, – 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», ознайомила майбутніх вступників із умовами вступу та особливостями підготовки у закладі вищої освіти.

Розповіла випускникам про можливості та перспективи, які відкриваються перед особою, яка отримала юридичну освіту, акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи.

Також ознайомила випускників із можливістю навчатися за державним замовленням за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» та навела переваги навчання курсанта.