Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко, доцентки цієї ж кафедри Ганна Довгополова та Тетяна Пономаренко разом із курсантом Андрієм Левченком узяли участь Всеукраїнській науково-дискусійній платформі «Виклики толерантності в умовах російської воєнної агресії», присвяченій Міжнародному дню толерантності.

Наукова дискусія відбулася у форматі «вільний мікрофон» на кількох платформах, що дало змогу всім зацікавленим висловити свою точку зору та поділитися результатами досліджень щодо широкого кола питань: людина як найвища цінність, права і свободи в умовах воєнного стану, психічне здоров’я особистості в умовах війни, пропаганда та дезінформація як інструмент воєнної агресії, освіта в умовах воєнного стану: реалії, виклики та шляхи їх подолання.

До дискусії, що відбулася з ініціативи Донецького державного університету внутрішніх справ, долучилися усі присутні, оскільки питання, що розглядалися, наразі стосуються кожного в нашій країні.