16 листопада 2023 року для учнів 11 класу Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області в рамках профорієнтаційної роботи викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Колобиліною О.О. проведена зустріч, на якій презентовано Сумську філію ХНУВС, розглянуто переваги навчання у рідному місті, можливості, які відкриваються перед майбутніми випускниками Сумської філії ХНУВС.

Учнів ознайомлено з напрямами підготовки, з умовами вступу та термінами навчання.

Спілкування відбулося у конструктивному руслі, адже у формі діалогу школярі могли отримати відповіді на всі запитання щодо вибору майбутнього фаху та визначитися зі справою свого життя.