Профорієнтаційна зустріч із школярами Ліцею Боромлянської сільської ради, проведена доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганною Довгополовою, відбулася в приміщенні ліцею, який потроху відроджується після руйнування. Хоча навчання відбувається в дистанційцному форматі, старшокласники виявили бажання зустрітися і обговорити вибір майбутньої професії під час живого спілкування.

У ході профорієнтаційного заходу старшокласники отримали інформацію про діяльність, напрямки підготовки, можливості професійного вибору, правила вступу та особливості навчання в Сумській філії ХНУВС. Особливу цікавість у дітей викликали питання практичної сторони професійної підготовки, а також майбутнього працевлаштування. Було проведено бліц-опитування щодо вибору професії, за результатами якого виявилося, що знання з правових наук хотіли б мати усі майбутні абітурієнти - навіть ті, хто в подальшому не планує пов’язати своє життя безпосередньо з юриспруденцією. Отже, більшість старшокласників Ліцею вважають перспективним навчатися на правознавчих спеціальностях.