16 листопада Студентсько-курсантський Парламент Сумської філії ХНУВС взяв участь в інтеграційному вояжі «Student’s family», який організував Молодіжний центр "Романтика" у рамках відзначення Міжнародного дня студента.

Самоврядування Сумської філії відвідало Сумський національний аграрний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка та Сумський державний університет, а також представили свій заклад вищої освіти, провівши захоплюючий Квест серед самоврядування даного заходу.

Здобувачі освіти пересувалися містом «тролейбусом часу, отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Захід підсумували музичним квартирником в Молодіжному центрі «Романтика», де заклади освіти були нагороджені приємними подарунками.

Парламент висловлює свою подяку організаторам свята до Міжнародного дня студента та бажає усім здобувачам завжди бути активними та насичено проживати свої студентські роки!