На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди 10-ї річниці від початку Революції Гідності.

Особовий склад університету – працівників, курсантів, студентів, слухачів магістратури та ад'юнктури – привітав ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він зазначив: «Революція Гідності і Свободи стала важливою сторінкою в історії нашої держави. Українці довели всьому світу, яка ми сильна та незалежна нація. Пишаємося нашими героями, незламними воїнами, які сьогодні захищають суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України. Вони – наша гордість і слава, приклад стійкості, сили духу та справжнього патріотизму. Зараз, коли країна перебуває у стані повномасштабної війни, наша небайдужість, віддана служба і невтомна праця додають сили і віри кожному з нас. Впевнений, ми обов’язково переможемо і відбудуємо нашу державу і рідний університет. Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди та оберігав Господь Бог!

Слава Україні! Героям слава!».