Напередодні відзначення Міжнародного Дня студента представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святковому масштабному заході STUD QUEST PARTY, організатором якого є відділ молодіжної політики Сумської міської ради.

Під час заходу відбувся студентський КВЕСТ, у якому взяли участь 10 команд із числа студентів Сумських закладів вищої освіти.

Команду Сумської філії представили здобувачі освіти Абашкова Олександра, Ярова Вікторія, Михайленко Родіон, Яненко Дмитро, Івченко Юлія, Левченко Андрій, Колбас Марія, Івах Марія, Ромашова Валерія, Ткач Антоніна.

Учасники КВЕСТу демонстрували навички надання домедичної допомоги задля порятунку життя людини, долали смугу перешкод, співали українські пісні та читали вірші, екіпірували поліцейського, виконували завдання на координацію рухів із використанням окулярів, які імітують алкогольне сп’яніння, плели маскувальну сітку та писали побажання для наших захисників, які відстоюють свободу України, виконували завдання, пов’язані з театральною тематикою, знімали та монтували відео-привітання з Днем студента, малювали та одночасно відповідали на запитання вікторини на знання української історії, культури та мистецтва.

У рамках заходу грамотами та подяками різних рівнів були відзначені найкращі студенти, серед яких і представники нашого закладу вищої освіти Вікторія Ярова, курсант 2 курсу, Дмитро Яненко, курсант 3 курсу та Марія Колбас, студентка 2 курсу.

Колектив Сумської філії щиро вітає активних здобувачів освіти із вагомими здобутками та бажає натхнення у навчанні, подальших успіхів і нових перемог!