Навесні міжнародна спільнота відзначає день народження Великого Кобзаря. Вшанували пам'ять генія українського народу, великого патріота України, її пророка - Тараса Григоровича Шевченка і у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

З нагоди цієї події в українській світлиці було проведено конкурс «Шевченківські читання».

У конкурсі взяли участь студенти та курсанти першого курсу. Вони піднесено і урочисто декламували поезію Тараса Шевченка.

Після трьохгодинного поетичного марафону за підсумками журі 3 місце посіли: Тарасюк Дмитро («Минають дні, минають ночі»), Ніколенко Ілона та Назаренко Дмитро («Заповіт»); 2 місце – Шешеня Максим («Мені однаково»), Коваленко Євгенія («Думи мої, думи»); 1 місце здобули – Мантурова Дарина («Думи мої, думи») та Радчук Аліна («І мертвим, і живим, і ненародженим»).

Усі присутні мали можливість ще глибше пізнати Шевченківську літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря. Його творчість була і залишиться невичерпною енергією народної мудрості.

Вітаємо переможців Шевченківських читань!