У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за доброю традицією було проведено українську Масляну.

На початку заходу усіх присутніх зі святом привітав директор філії, доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш.

Цікаву театралізовану програму підготували студенти філії Мартиненко Анна, Радчук Аліна, Ткаченко Ірина. До концертної програми долучилися солісти вокальної студії Коваленко Євгенія та Анпілогова Ярославна.

Студенти та курсанти з піднесеним настроєм, піснями, жартами відсвяткували Масницю. Під час Масниці відбувся ярмарок-конкурс «Масницю святкуємо – млинці та вареники готуємо». Зібрані кошти будуть передані студенту філії, учаснику бойових дій в ООС Сергію Пашкову.

Журі високо оцінило презентації кожної групи, але найяскравішою визначена група СФ-ПДдср-19-1, яка посіла 1 місце.