Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Володимиром Дементовим відповідно до затвердженого плану роботи куратора в режимі ЗУМ-конференції проведено кураторську годину для групи СФ-ПДдср-23-2 на тему «Положення про академічну доброчесність, його основні поняття та положення».

Студенти були ознайомлені з Положенням про академічну доброчесність у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ та з Декларацією про дотримання академічної доброчесності здобувачем вищої освіти ХНУВС. Відбулось обговорення проблемних питань набуття студентами компетентностей із академічної доброчесності та ознайомлення з комплексом компетентностей викладача, необхідних для ефективного навчання студентів в реальних умовах, запитах та викликах сьогодення.