Представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ були запрошені на відкритий діалог із Вікторією Гаврюшовою, громадською діячкою, телеведучою, журналісткою, волонтеркою. У ході діалогу відбулася презентація проекту «Вільні міста».

Пані Вікторія цікаво та змістовно ділилася враженнями про міста, що зазнали російської агресії. Спілкуючись із молоддю, спікерка розповіла про свій досвід у волонтерстві, наголосила на цінності волонтерів, які через свою громадянську позицію роблять вагомий внесок у відстоювання незалежності держави.

Юнаки та дівчата отримали надзвичайне задоволення від зустрічі та спілкування з цікавою особистістю, зарядилися позитивом та енергією, які надихають, мотивують до добрих справ заради нашої перемоги.