Доцентом кафедри юридичних дисциплін Марковою Оленою Олегівною у рамках вивчення навчальної дисципліни «Адміністративний процес» на тему «Апеляційне провадження в адміністративному судочинстві» для студентів 3 курсу спеціальності 081 Право було організовано та проведено бінарне заняття за участю іноземного дослідника University of Leicester, UK Інеси Володимирівни Костенко у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.

Інеса Володимирівна приділила детальну увагу розгляду апеляційного провадження в адміністративному судочинстві.

Лекція була присвячена розгляду історичного та законодавчого розвитку апеляційного провадження в адміністративному судочинстві. Були розглянуті та проаналізовані основні положення Кодексу адміністративного судочинства в частині апеляційного провадження, детально зупинилися на розгляді форми та змісту апеляційної скарги, порядку її подання до апеляційного адміністративного суду. Окрема увага була приділена європейським стандартам адміністративного судочинства в Україні, їх реалізації.