У ситуаціях загроз, які можуть виникнути під час надзвичайних подій та воєнних дій, зберегти спокій допоможуть знання з основ безпеки та правил поведінки щодо дій в наявних ситуаціях. Питання безпеки є однією із найважливіших тем сьогодення, особливо якщо це стосується безпеки дітей.

Курсанти 2 курсу Сумської філії ХНУВС Андрій Левченко та Артур Нікіфорук разом із доценткою кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Пономаренко провели заняття для здобувачів загальної середньої освіти Сумської загальноосвітньої школи № 20 м. Суми, на якому розглянули заборони та обмеження під час воєнного стану; алгоритми дій для вчителя та учнів під час сигналу «Повітряна тривога»; правила поводження із підозрілими або вибухонебезпечними предметами, поведінки біля водойм та у темний час доби; як діяти в умовах хімічної атаки, а також правила користування соціальними мережами в умовах воєнного стану.