В умовах війни діти потребують особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше фізичних небезпек, ніж дорослим. Водночас існують інструменти, які дозволяють мінімізувати ризики та вберегти фізичне здоров’я дитини. Курсанти Сумської філії ХНУВС разом із доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Ганною Довгополовою зустрілися зі старшокласниками КУ Сумська гімназія №1 та ознайомили дітей із важливими правилами безпеки під час війни.

Принагідно майбутні абітурієнти дізналися про напрямки підготовки здобувачів у Сумській філії ХНУВС, терміни навчання, умови вступу та інші питання, пов’язані з професійним вибором. Старшокласників особливо зацікавила можливість поспілкуватися безпосередньо зі здобувачами та поставити їм запитання, на які вони отримали вичерпні відповіді.