Здобувачі вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 081 Право Берко Аліна, Мозгова Аліна, Барабаш Владислав, Кищик Діана (2 курс), а також Домник Андрій та Мовчан Світлана (4 курс) за сприянням професора кафедри юридичних дисциплін Шуміла О.М. доєдналися до воркшопу з ІТ і ІР права, на якому було приділено увагу таким актуальним темам, як:

• Договори типу «click-wrap» i «browse-wrap»;
  • Договори про розпорядження майновими правами на компʼютерні програми в цифрову епоху.

Доповідачами виступили магістранти Факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід проводився за допомогою онлайн-платформи Zoom на базі NLU Digital Tech Club – дискусійної платформи, реалізується в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», співфінансованого ЄС.

Дуже вдячні організаторам за такий актуальний та цікавий захід.