Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Олена ЛУК’ЯНИХІНА відвідала відкриту гостьову лекцію Едуарда АФОНІНА, доктора соціологічних наук, професора. академіка української технологічної академії, професора кафедри публічної політики Київського національного університету імені Тараса Шевченка і пройшла підвищення кваліфікації на тему «Суспільна трансформація, російсько-українська війна і українське диво: за матеріалами моніторингу української школи архетипіки (1992-2023)»

Лектор висвітлив актуальні питання психосоціальних досліджень Української школи архетипіки, зокрема флуктуаційні зміни коду культури України, проаналізував динаміку індикаторів соцієтальних змін, процеси ідентифікації в Україні. Наприкінці зустрічі лектор відповів на широкий спектр запитань від аудиторії.

Отримані знання підвищують загальний рівень викладання економічних дисциплін як поведінкових наук, сприяють більш ґрунтовному розумінню питань розвитку української держави в умовах російсько-української війни, перспектив повоєнної відбудови.

За результатами участі отримано сертифікат.