Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатом юридичних наук Сергієм Лукʼяненко була проведена кураторська година з академічної доброчесності для здобувачів першого року навчання.

Куратором було доведено загальні положення і поняття академічної доброчесності та обговорено основні види порушень академічної доброчесності як із боку здобувачів вищої освіти, так і викладацького складу, а також наслідки, що настають при здійсненні цих порушень.

Відповідно всі ці норми закріплені в Положенні про академічну доброчесність у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ (введено в дію наказом ХНУВС 28.08.2020 року №435).

Від курсантів отримано відповідну позитивну реакцію за результатами вивчення Положення.