Профорієнтаційна робота у Сумській філії є невід’ємною складовою функціонування закладу вищої освіти. З метою популяризації університету та формування контингенту здобувачів вищої освіти на наступний навчальний рік доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою було проведено інформаційно-профорієнтаційний захід серед учнів 11-х класів КУ Сумська ЗОШ №24.

Учням була презентована Сумська філія ХНУВС як один із провідних закладів вищої освіти Сумщини, зокрема були представлені основні спеціальності, за якими філія готує майбутніх фахівців, наголошено на перевагах навчання в університеті, обговорено основні умови вступу та навчання.

Окрім того, з учнями була проведена просвітницька бесіда на тему «Насильству немає виправдання», у межах якої обговорили види домашнього насильства, його прояви та як діяти у випадках, коли хтось піддається насильству з боку іншого або став свідком його вчинення.

У ході обговорення в учнів виникало чимало запитань, на які вони отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді.