Днями відбувся профорієнтаційний захід «Вступ до Сумської філії ХНУВС. Визначення професійної траєкторії» для випускників КУ Сумська загальноосвітня школа № 20 м. Суми. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко презентувала спеціальності, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти у Сумській філії ХНУВС; акцентувала увагу на перевагах навчання в університеті, а також проінформувала про умови та етапи вступу на означені спеціальності.

Спільно з класним керівником Нелею Павловою звернули увагу учнів на особливості проведення Національного мультипредметного тесту у 2024 році та особливості навчання в закладах загальної середньої та вищої освіти у період воєнного стану.

Учасники заходу в ході обговорення дійшли висновку, що правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці.