Доцентками кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Петровською та Людмилою Парфентій у межах вивчення дисциплін «Основи інвестиційної діяльності» для студентів 4 курсу та «Біржова діяльність» для студентів 2 курсу спеціальності 081 Право було організовано бінарне заняття за участю директора Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної військової адміністрації Олександра Володимировича Кучкова у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.

Доповідач ознайомив слухачів із завданнями та функціями Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної військової адміністрації. Студенти прослухали інформацію про особливості організації міжнародного економічного співробітництва, інвестиційної діяльності, механізми державного управління даними процесами, зокрема на обласному рівні.

Олександр Володимирович навів інформацію про стан інвестиційного клімату Сумської області, вплив війни на інвестиційну привабливість області, надходження іноземних та внутрішніх інвестицій до Сумської області та поділився планами щодо майбутніх проєктів залучення інвестицій.

Доповідач із задоволенням відповів на запитання, які виникли у студентів.