У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ серед здобувачів освіти 1-3 курсів відбулася інтелектуально-патріотична гра "Гордість нації».

У грі взяли участь 3 команди: «Адвокати» (Юлія Павленко, Софія Гусєва, Глеб Курдес, Марк Ніколенко, Антоніна Ткач, Валерія Ромашова); "Супер Копи" (Олексій Зінченко, В’ячеслав Рубцов, Віталій Політов, Максим Пономаренко, Анна Чаленко, Дмитро Яненко) і команда студентсько-курсантського Парламенту "СКП" (Вікторія Ярова, Артем Величко, Ангеліна Правдюк, Аліна Шевченко Аліна, Валерія Кочура, Аліна Берко).

Учасникам гри були представлені 6 секторів, за кожним з яких приховувалися різнопланові питання, які підготувала Оксана Пташенчук - організатор та автор багатьох інтелектуальних ігор, креативних проєктів для молоді нашого міста.

Протягом двох годин наші розумні, сміливі та патріотично свідомі учасники мали можливість продемонструвати свої знання з історії України, проявити ерудицію, миттєву концентрацію думок, логічне мислення і роботу в команді.

За результатами гри 1 місце посіла команда «Суперкопи», 2 місце - «Адвокати» і 3 місце зайняла команда «СКП». Також кожна команда визначила своїх кращих гравців, які отримали на згадку пам'ятні сувеніри.

Усі учасники були нагороджені грамотами та солодощами.