Доцентками кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою та Ганною Довгополовою було організовано та проведено бінарне заняття для здобувачів 1 курсу спеціальності 081 Право за участю інспектора сектору ювенальної превенції Сумського РУП ГУНП в Сумській області, лейтенанта поліції Георгія Торяника на тему «Національна поліція України як суб’єкт запобігання корупційній злочинності».

У межах опанування програми з іноземної мови зі здобувачами обговорили основні завдання та функції Національної поліції, основні принципи її діяльності. Особлива увага була приділена напрямам та формам роботи НП як суб’єкта запобігання корупційній злочинності в Україні. Цікаве та доступне викладення матеріалу запрошеним фахівцем сприяло жвавій дискусії серед студентської молоді. Здобувачі отримали вичерпні відповіді на всі запитання.