У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ була проведена спортивна гра Козацькі забави під гаслом «Сильні. Мужні. Завзяті» з метою виховання патріотичних почуттів, пробудження національної свідомості, фізичного загартування, моральної стійкості та популяризації здорового способу життя серед молоді.

Даний захід був присвячений Дню українського козацтва, який цього року вперше відзначався 1 жовтня.

Козацькі забави об’єднали здобувачів першого курсу, які продемонстрували свої спортивні здібності, проявили силу духу, козацьку кмітливість та згуртованість команди. Хлопці та дівчата завзято змагалися: перетягували канат, підтягувалися, боролися на руках, проходили естафетні завдання тощо. Найсильнішими, найспритнішими стали учасники із групи СФ-101, за що отримали пам’ятні відзнаки.

Учасники спортивної гри і організатори переконані, що козацькі випробування загартовують та виховують справжній патріотичний дух студентсько-курсантської молоді Сумської філії ХНУВС.