Представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії ХНУВС були запрошені на зустріч з Юлією Гришиною – експертом із питань освіти та науки, народною депутаткою України 9-го скликання, доктором юридичних наук, професором.

Дана зустріч відбулася у Сумському національному аграрному університеті. Основним питанням заходу стала організація Експертної ради студентсва, що в майбутньому має на меті створення Національної ради студентів України. Крім того, було піднято теми академічної доброчесності, академічної мобільності, законодавства щодо протидії мобінгу та булінгу, а також впровадження грантового навчання.

Варто зазначити, що під час заходу студенти отримали вичерпні відповіді на свої питання та безліч порад щодо навчальної діяльності. На згадку про зустріч Юлія Гришина подарувала лідерам студентського самоврядування книги «Знання, які змінюють світ».