У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено інтелектуальну гру «Знавці права». До гри долучилися студенти першого та другого курсів, які об’єдналися у дві команди «Уряд» та «Опозиція».

Гра проходила у форматі дебатів. Голова студентсько-курсантського Парламенту Вікторія Ярова та голова наукового сектору Парламенту Аліна Шевченко підготували цікаві завдання із різних галузей права, щоб перевірити уміння гравців розв’язувати правові ситуації.

Також під час гри було обговорено важливість юридичної професії в сучасному суспільстві. Під час заходу студенти навчилися будувати та структурувати власні думки та аргументувати їхню істинність.

Після двогодинних дебатів перемогу здобула команда «Опозиція». Усі учасники були нагороджені грамотами та пам'ятними сувенірами.

Гармонійне поєднання дозвілля та навчання - ось що формує справжніх професіоналів!