Важливою, дієвою і перспективною формою міжнародної співпраці вважаються міжнародні стажування викладачів. Відтак доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус, Ганна Довгополова, Анна Решитько з 18 серпня по 30 вересня 2023 року пройшли підвищення кваліфікації міжнародного наукового стажування (180 год./ 6 кредитів ECTS) та отримали Міжнародний Сертифікат.

Метою даного наукового стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, набуття досвіду провадження науково-дослідної діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, а також вдосконалення та набуття необхідних загальних і професійних практичних компетентностей. Розробник Програми підвищення кваліфікації – International Historical Biographical Institute (Dubai - New York – Rome – Burgas - Jerusalem - Beijing).

Результатом успішного завершення курсу Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників «Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» стане гармонійне поєднання навчального процесу із здобутим міжнародним досвідом.

Представники Сумської філії висловлюють слова щирої вдячності за надану унікальну можливість долучитися до світового освітнього простору через найактуальнішу Програму міжнародного наукового стажування.