Професором кафедри гуманітарних дисциплін Надією Демиденко було організовано профорієнтаційну екскурсію для школярів КУ СШ № 9 міста Суми до криміналістичної лабораторії Сумської філії ХНУВС. Змістовну екскурсію провів досвідчений криміналіст, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов. Перед ознайомленням з експонатами лабораторії присутніх детально проінформували про престижність юридичної професії, умови вступу до Сумської філії тощо.

Випускники разом із класним керівником Наталією Ревою змогли дізнатися про особливості криміналістичної техніки, види холодної та вогнепальної зброї, специфіку інструментарію при розслідуванні різного роду злочинів. Практична частина екскурсії викликала у гостей особливо жвавий інтерес: учні мали можливість перевірити справжність грошових купюр і документів, зробити відбитки пальців тощо.

Перед школярами виступив провідний фахівець Сумської філії Валерій Кудрявцев, який захоплююче розповів про  насичене подіями життя курсантів, перспективи їх працевлаштування і запросив школярів приєднатись до когорти правоохоронців.

Наприкінці профорієнтаційної зустрічі школярі отримали рекламні буклети з інформацією щодо умов вступу до Сумської філії ХНУВС.