26 вересня 2023 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова взяла участь у міжнародній онлайн-конференції «Багатомовна освіта: перспективи для України» в межах проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції в Україні/ MultiEd» програми ЄС Еразмус+. Модератором конференції виступила європейський координатор проекту MultiEd, канд.філол.наук Олександра Головко (Тартуський університет).

Спікерами заходу були:

• Ганс-Вернер Хунеке, професор, колишній ректор Хейдельбергського педагогічного університету,
  • Олександра Лактіонова, державний експерт МОН України,
  • Світлана Запольських, канд.філол.наук, Запорізький національний університет, національний координатор проєкту.

Під час конференції обговорили питання про інституційні кроки до якісного викладання, навчання та використання англійської мови у ЗВО України, європейський досвід імплементації багатомовної освіти, а також приділили увагу питанням впровадження сучасних методик навчання іноземних мов на різних етапах навчання в Україні.

За результатами проведення конференції всі учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації.