05 жовтня 2023 року старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із начальником юридичного відділу Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, депутатом Сумської районної ради, полковником поліції у запасі Віталієм Дейниченком було проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» у межах вивчення навчальної дисципліни «Адміністративне право і процес» за темою «Суб’єкти адміністративного права. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування в Україні».

У ході заняття були розглянуті питання щодо правового становища органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні на прикладах діяльності Сумської обласної військової адміністрації, Сумської районної ради та Сумської міської ради.